Category: Совети и новости

Home » Archive by Category "Совети и новости"

(Македонски) Summer sale!

Sorry, this entry is only available in Macedonian.

(Македонски) Summer sale!

Sorry, this entry is only available in Macedonian.

Акциска недела на Dunlop!

Фантастични попусти само во Пнеуматик! Внесете радост во возењето… *Попустот трае до 12.05.2019 или до потрошување на залихите. Побарајте понуда за димензијата која вам ви е потребна на pneumatik@pneumatik.com.mk или на 071-368-321 во Пнеуматик Центар или 078-366-566 во Пнеуматик Аеродром .

Michelin подарува!

Почнувајќи од 15.03.2019, во салоните на Пнеуматик Центар и Пнеуматик Аеродром, со купување на сет oд 4 гуми Michelin било која димензија, секој клиент добива право на учество во неделните извлекувања на различни вредни подароци. Купи Michelin-ки и добиј: 22.03.2019 – извлекување на еден добитник на рачен џебен алат Michelin 29.03.2019 – извлекување на еден […]

(Македонски) ВРАБОТУВАМЕ

Sorry, this entry is only available in Macedonian.

Sorry, this entry is only available in Macedonian.

(Македонски) Tires are not bananas

Sorry, this entry is only available in Macedonian.

(Македонски) Michelin Pilot Sport 4

Sorry, this entry is only available in Macedonian.

SPEED CREDIT – Инстант кредит до 24 рати без камата!

Дали посакувате да купитe гуми и да ги отплаќате за целото време додека ги возите? Отсега во Пнеуматик можете да аплицирате за Speed Credit во три брзи чекори. Чекор 1: Изберете гуми во нашите продажни салони во Центар или Аеродром. Чекор 2: Покажете ја вашата лична карта на нашиот продажен асистент и заедно со него […]

Хотел за гуми

Соодветното чување на гумите може да го продолжи нивниот животен век. Пнеуматик нуди безбедно складирање на вашите гуми, користејќи специјални сталажи кои допираат на точно одредени точки на гумата, заштитувајќи ја од искривување. Гумите се чуваат на идеална температура, заштитени од сите надворешни влијанија. Повеќе информации на 078 366 566 или 071 368 321

Speed Credit

Ново во Пнеуматик! SPEED CREDIT! Купувај гуми на 24 рати БЕЗ КАМАТА! За повеќе информации и понуди, контактирајте нè на 070 368 321 centar@pneumatik.com.mk или 078 366 566 aerodrom@pneumatik.com.mk

Голема акција на Michelin!

Со купување на 4 Michelin гуми, секој добива подарок! Купи 4 гуми и извлечи наградно ливче. Сите ливчиња се добитни, а во игра се 2 Michelin торби, 2 сетови за на биро, 2 пешкири, тефтери, пенкала и многу други награди. Акцијата важи во текот на месец мај и јуни или до истек на залихите. Понудата […]

Pirelli – спортски перформанси за вистинска авантура!

Pirelli P Zero е гума со ултра високи перформанси и пренесена технологија од F1! Гуми кои го комбинираат знаењето на Pirelli стекнато од мотоспортот со соработка со врвните производители на автомобили. За повеќе информации, контактирајте нè на 070 368 321 centar@pneumatik.com.mk или 078 366 566 aerodrom@pneumatik.com.mk

1/212