Home » Совети и новости » Подарок – рачна правосмукалка!

Подарок – рачна правосмукалка!

Одлична понуда на Пнеуматик во месец Ноември!

Купете 4 зимски гуми од брендовите Dunlop или GoodYear и добијте вреден подарок! Пнеуматик Ви подарува рачна правосмукалка за во автомобил Black+Decker!

Како гаранција за одличниот квалитет, добивате и безусловна гаранција на било кој од пневматиците!

Побрзајте! Акцијата трае до потрочување на залихата на подароци!

*Акцијата се однесува за пневматици над 16″

 

 

Сподели на: Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter